CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Neumann, Charous, Bubeník, Smetánka.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil, Bedrníková, Rubeš, Tabara, Kniha, Knihová, Sporysch, Bartošová.

Aktuální informace:

Plánovaná soustředění: 

Termín:  Typ a místo: Skupina: 
  17.11. - 23.11. 2019  SCM cyklokrosové soustředění v Kolíně  SCM skupina prezenčně, mladší kolínští cyklokrosaři formou docházky na tréninky
 29.1.-2.2. 2020  Zimní týmové soustředění   Nejspíše Harrachov

Tréninky: říjen 2019

Poznámka - říjen 
Omlouvte za menší počet tréninkových jednotek v týdnu od 7. do 13.10. z důvodu pracovních povinností a zahraničních závodů

 

1.10.   Malí bikeři MTB - 16:30, Velcí bikeři SILNICE - 17:30 Sraz- ul. Brankovická (Borky)

2.10.

 Malí bikeři MTB - 16:30, Velcí bikeři CYKLOKROS- 17:30  Sraz- ul. Brankovická (Borky)
9.10.  Trénink na cyklokrosové trati - Toi Toi Cup Holé Vrchy - 17:00  Sraz- Holé Vrchy (u hasičské nádrže = místo startu)
12.10.  Toi Toi Cup Holé Vrhy  
13.10.  Slovenský pohár Trnava  
15.10.  Malí bikeři MTB - 16:30, Velcí bikeři CYKLOKROS- 17:30  Sraz- ul. Brankovická (Borky)
16.10.  Velcí bikeři SILNICE - 17:30  Sraz- ul. Brankovická (Borky)
17.10.   Malí bikeři MTB - 16:30, Velcí bikeři CYKLOKROS- 17:30  Sraz- ul. Brankovická (Borky)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 

 

 

 .