CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Neumann, Charous, Bubeník, Smetánka.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil, Bedrníková, Rubeš, Tabara, Kniha, Knihová, Sporysch.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí

Únor 2019 

3.2.

Cyklistický trénink na MTB kolech Velcí bikeři 09:00 VLIVEM POČASÍ ZRUŠEN Sraz- ul. K Vinici (u Sila)

5.2.

Trénink z pracovních důvodů odpadá   

6.2.

Běžecký trénink od 16:30  Sraz- ul. Brankovicka (u fotbalového hřiště) 

7.2.

Společný trénink v tělocvičně od 16:30 (sportovní kraťasy, triko, čistá běžecká obuv) Sraz- ul. Kutnohorská (vchod do základní školy,mapa zde) 

 9.2.

 Cyklistický trénink na MTB kolech Velcí bikeři 09:00  Sraz- ul. K Vinici (u Sila)

 10.2.

 Cyklistický trénink na MTB kolech Velcí bikeři 09:00  Sraz- ul. K Vinici (u Sila)

 12.2.

 Trénink z pracovních důvodů odpadá   

 14.2.

Společný trénink v tělocvičně od 16:30 (sportovní kraťasy, triko, čistá běžecká obuv) Sraz- ul. Kutnohorská (vchod do základní školy,mapa zde)

 15.2.

Běžecký trénink od 16:30 -Zrušen Sraz- ul. Brankovicka (u fotbalového hřiště)

16.2.

 Cyklistický trénink na MTB kolech Velcí bikeři 09:00 Sraz- ul. K Vinici (u Sila)

17.2.

Cyklistický trénink na MTB kolech Malí bikeři 09:00, Velcí Bikeři 10:00 Sraz- ul. K Vinici (u Sila)
     

 .