CYKLISTICKÝ ODDÍL
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

  

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 18 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem KOLÍNSKÉ SKUPINY je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2021 je stanovena na 4 200,- Kč za dítě ve skupině 0 a 1 a 6 000,- Kč od kategorie žáků na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do čtyřech výkonnostních skupin.Skupina 0- začátečníci, Skupina- 1 přípravka, skupina 2- pokročilí, skupina 3- zkušení.

Skupina 0: Mazura Nella, Hluchá Sofie, Seifert Lukáš, Stříbrný Vojtěch, Hannay Ann Kateřina

Skupina 1: Nerudová Anežka, Neruda Albert, Orság Kryštof, Benda Stanislav, Bubeník Lukáš, Kovář Daniel, Hřebejk Tomáš

Skupina 2: Mejstřík Martin, Vanka Matouš, Jura Antonín, Lisý Vít, Klvaň Marek, Klvaň Mikuláš, Smetánka Mikuláš, Slavíčková Sára

Skupina 3: Pleskačová Natálie, Severyn Richard, Pařez Tomáš, Jurová Hana, Hřebejk Dominik, Pospíšil Matěj, Bedrníková Karolína, Rubeš Daniel, Tabara Šimon, Kniha Petr, Knihová Kateřina, Hojka František, Hojková Štěpánka, Bříza Vojtěch

Aktuální informace:

 

Poznámka:

*Je vytvořeno nové rozřazení do skupin, které se bude dle aktuální formy každého závodníka měnit.

**Každý účastník tréninku je povinen mít s sebou duši patřičného rozměru a sportovní láhev s pitím.

***Skupina 3 se primárně řídí svými individuálními plány v systému TrainingPeaks, ve kterém budou mít vždy účast na společném tréninku vypsanou. Některé společné tréninky v užší skupině nebudou v tabulce níže zaznamenány (tréninky za autem, individuální silniční / mtb tréninky apod.)