CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Neumann, Charous, Bubeník, Smetánka.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil, Bedrníková, Rubeš, Tabara, Kniha, Knihová, Sporysch, Bartošová.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí

Srpen 2019 

6.8. MTB - malí bikeři 17:00, Silnice - velcí bikeři 18:00  Sraz - ul. K Vinici (u sila) 

7.8.

 Silnice - velcí bikeři 16:30  Sraz - ul. K Vinici (u sila) 
8.8.  MTB - malí bikeři 16:00, Silnice - velcí bikeři 17:00  Sraz - ul. K Vinici (u sila) 
10.8.   Silnice - velcí bikeři 9:00  Sraz - ul. K Vinici (u sila) 
11.8.  Cyklotour Kolín - Tři dvory  
 13.8.  MTB - malí bikeři 17:00, Silnice - velcí bikeři 18:00  Sraz - ul. K Vinici (u sila) 
 14.8.  Silnice - velcí bikeři 16:30  Sraz - ul. K Vinici (u sila) 
 15.8.  MTB - malí bikeři 16:30, Silnice - velcí bikeři 17:30   Sraz - ul. K Vinici (u sila) 
 18.8.-23.8.  Soustředění SCM  
 27.8.-1.9.  Cyklokrosové soustředění   
     

 .