CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Klvaň Mi., Benda, Brunclíková, Klvaň Ma., Neumann, Charous, Bubeník, Smetánka.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil, Bedrníková, Rubeš, Tabara, Kniha, Knihová, Sporysch, Bartošová.

Aktuální informace:

Rozpis tréninků a akcí

Červen 2019 

 1.-2.6.

 ČP XCO Zadov  

 4.6.

 Trénink z pracovních důvodů odpadá  

 5.6.

 Závěrečný díl Kuklík   

 6.6.

Společný cyklistický trénink Malí + Velcí bikeři 16:30 (přijede kontrola z kraje prosím ideálně všichni ve žlutém + přijede i Honza Slavíček a skupiny si rozdělíme) Sraz- ul. K Vinici (u sila) 

 7.6.

 KSD ZŠ - Kmochův ostrov

Společný cyklistický trénink Malí bikeři 16:00, Velcí bikeři (silniční kola) 17:00

 

Sraz - ul. K Vinici (U sila

8.6.

Finále Kuklíku + slavnostní oběd

 

Závody na trati MČR XCO v Hlinsku - Bikové úterky (trať však není zatím ve stavu mistrovské trati)

 

 11.6.

 Společný cyklistický trénink Malí bikeři 17:00, Velcí bikeři  18:00 Sraz - ul. K Vinici (U sila)

 12.6.

 Velcí bikeři 18:00 (omluvte tento pozdější čas, ale musím na závěrečnou poradu ke Kolínským sportovním dním ZŠ)  Sraz - ul. K Vinici (U sila)

 13.6.

 Společný cyklistický trénink Malí bikeři 16:30, Velcí bikeři silniční kola 17:30  Sraz - ul. K Vinici (U sila) 

 14.-16.6.

 ČP XCO Bedřichov  

 .