CYKLISTICKÁ PŘÍPRAVKA
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 13 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem přípravky je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2018 je stanovena na 3 000,- Kč za dítě do kategorie starší žáci (žákyně) a 6 000,- Kč od kategorie kadeti (kadetky) na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do dvou výkonnostních skupin.

Malí bikeři: Holeček, Hřebejk T., Nerudová A., Neruda B., Orság, Vondra, Benda, Brunclíková, Neumann, Charous, Bubeník, Smetánka.

Větší bikeři: Bukač, Hendrich D., Hon, Jelínková, Mejstřík, Pleskačová, Severyn, Šulcová, Vanka, Pařez, Mašín, Jura, Jurová, Lisý, Hřebejk D, Pospíšil, Bedrníková, Rubeš, Tabara, Kniha, Knihová, Sporysch, Bartošová, Klvaň Ma., Klvaň Mi.

Aktuální informace:

Plánovaná soustředění: 

Termín:  Typ a místo: Skupina: 
 17.11. - 23.11. 2019  SCM cyklokrosové soustředění v Kolíně  SCM skupina prezenčně, mladší kolínští cyklokrosaři formou docházky na tréninky
 29.1.-2.2. 2020  Zimní týmové soustředění   Nejspíše Harrachov

Tréninky: prosinec 2019

Poznámka - Prosinec
 

 

03.12. Společný běžecký trénink 15:30, Trénink na válcích 16:30 (po doběhu se přesouváme na zimák, kdo má své válce ať si je vzme)  Sraz - Zimní stadion Kolín
05.12. Společný běžecký trénink 15:30, Trénink na válcích (pro cyklokrosovou skupinu) 16:30 Sraz- ul. Brankovická (Borky)
06.12.

Trénink na trati v Jabkenicích 14:30

 Sraz- Fotbalové hřiště Jabkenice
07.12.

Toi Toi Cup Jabkenice

 

 10.12.

 Společný trénink na válcích 16:30 (kdo má své válce, nechť si je přinese)

  Sraz- Zimní stadion Kolín
 12.12.  Společný trénink v tělocvičeně 16:30  Sraz- ZŠ Kutnohorská (parking z ul. Komenského)
 13.12.  Trénink na trati Toi Toi Cup Uničov 13:00  
 14.12.  Toi Toi Cup Uničov  
     
     
     
     
     

 .