Přípravka uzvařela Bikové úterky a úspěšně rozjíždí i další seriál

27. 6. 2017

Bikové úterky 2017

Seriál Bikových úterků končil netradičně víkendovým závodem. Přípravka od dubna využívala tyto XC závody jako další formu tréninku, když místo v Kolíně probíhaly její srazy právě v různých dějištích seriálu. Začínající závodníci tak mohou sbírat cenné zkušenosti a nejen to. V rámci celého seriálu se totiž početná skupina rozdělila do tří družstev a soutěžili i v pořadí týmů. Každý se tak musel snažit nejen pro sebe, ale i pro své kolegy.

Bikové úterky- celkové pořadí:

Mikrožáci- 1. Albert Neruda, 3. Jan Vondra

Minižákyně- 1. Anežka Nerudová

Předžákyně- 3. Nicol Jelínková

Předžáci- 3. Richard Severyn, 7. Martin Mejstřík, 13. Kryštof Orság, 14. Dominik Hřebejk, 20. Tomáš Hřebejk

Mladší žákyně- 2. Jana Šulcová

Mladší žáci- 6. Daniel Neuman, 9. Patrik Mašín

Starší žákyně- 3. Natálie Pleskačová

A v soutěži družstev ve velmi těsném souboji obsadil tým ve složení Pleskačová, Šulcová, Mejstřík, Nerudová a Neruda krásné 3.místo!

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

Baby Bikers Čerčany, 25.6.2017.

Závody v Čerčanech platí za skvěle připravenou akci s krásnou tratí, kde myslí na zábavu a rozvoj malých nadějí české cyklistiky. Jinak tomu nebylo ani v uplynulém díle, kde se sešlo mnoho zástupců kolínské přípravky. Pod dohledem trénéra si každý pečlivě najel trať a šlo se bojovat o medaile. Na závěr celého dne pořadatelé odmění trpělivé rodiče vloženým závodem, který je zcela výjímečný. Jediní dospělí, kteří mohou na trati startovat jsou totiž právě oni rodiče mladých závodníků, jinak jsou závody vyhrazeny pouze dětem. Sympatické je také vyhlašování, kde diplom obdrží každý účastník a své jméno slyší z úst moderátora i pokud nedojel na stupních vítězů, což všechny mladé bikery více než motivuje.

Výsledky po kategoriich:

Poletuchy- 3. Nicol Jelínková, 3. Martin Mejstřík, 7. Vít Lisý

Letouni- 2. Jana Šulcová, 3. Rchard Severyn, 17. Daniel Neuman

Elitka- 1. Natálie Pleskačová, 3. Tomáš Pařez

Rodiče- 4. Libor Mejstřík

Kompletní fotogalerie ZDE

 

Zpět