CYKLISTICKÝ ODDÍL
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN

 

  

Náš klub se stará nejen o výkonnostní a vrcholové sportovce, ale dbáme také na rozvoj členské základy a na výchovu generace nejmladších sportovců.

Již několik let funguje při našem klubu cyklistická přípravka dětí se zaměřením na malé cyklisty ve věku od 6 do 18 let. Základem práce jsou pravidelné tréninky dětí pod vedení kvalifikovaných trenérů. Hlavním ternérem KOLÍNSKÉ SKUPINY je v současné době Martin Řehák.
Dalším významným projektem, který zajišťuje právě přípravka EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN je seriál cyklistických akcí pro děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN a jehož součástí jsou jak závody pro děti, tak i společné vyjížďky po okolí Kolína, kdy se zapojují také rodiče... Více o projektu CYKLOTOUR KOLÍN, který se těší velkému zájmu kolínské veřejnosti naleznete na www.cyklotourkolin.cz.

Tréninková náplň práce přípravky je zaměřena jak na specializovanou cyklistickou přípravu, tak i na všeobecnou fyzickou přípravu dětí. Rozvoji všeobecné zdatnosti jsou věnovány zejména tréninky v zimním období, které probíhají v tělocvičně a jsou zaměřeny na hry, gy.nastiku a základy atletiky. V jarním až podzimním období se věnujeme zejména specializované cyklistické přípravě, rozvoji fyzické z.datnosti a rozvoji speciálních cyklistických dovedností... Veškerá tréninková náplň je uzpůsobena tak, aby odpovídala zdravému vývoji dětského organizmu.

Výše oddílových příspěvků na rok 2021 je stanovena na 4 200,- Kč za dítě ve skupině 0 a 1 a 6 000,- Kč od kategorie žáků na celý kalendářní rok a v ceně příspěvku je započítán oddílový závodní cyklistický dres, který každý člen obdrží po uhrazení příspěvku zdarma. 

KONTAKT a INFO:

Bc. Martin Řehák
e-mail: rehak@cyclingagency.cz
mob.: +420 728775183

Novinky:

Nově došlo k rozdělení přípravky do čtyřech výkonnostních skupin.Skupina 0- začátečníci, Skupina- 1 přípravka, skupina 2- pokročilí, skupina 3- zkušení.

Skupina 0: Mazura Nella, Hluchá Sofie, Seifert Lukáš, Stříbrný Vojtěch, Hannay Ann Kateřina

Skupina 1: Nerudová Anežka, Neruda Albert, Benda Stanislav, Bubeník Lukáš, Kovář Daniel, Hřebejk Tomáš

Skupina 2: Mejstřík Martin, Vanka Matouš, Lisý Vít, Klvaň Marek, Klvaň Mikuláš, Smetánka Mikuláš, Slavíčková Sára

Skupina 3: Pleskačová Natálie, Severyn Richard, Pařez Tomáš, Jurová Hana, Hřebejk Dominik, Pospíšil Matěj, Bedrníková Karolína, Rubeš Daniel, Tabara Šimon, Kniha Petr, Knihová Kateřina, Hojka František, Hojková Štěpánka, Bříza Vojtěch, Matoulek Jiří, Černý Patrik

Aktuální informace:

 

Termíny tréninku:

Skupina 0 a 1 - pevné termíny tréninků, v případě změny info v SMS

Skupina 2 a 3 - tréninkový plán v Training Peaks včetně času a místa srazu

Poznámka:

*Je vytvořeno nové rozřazení do skupin, které se bude dle aktuální formy každého závodníka měnit.

**Každý účastník tréninku je povinen mít s sebou duši patřičného rozměru a sportovní láhev s pitím.

***Skupina 3 se primárně řídí svými individuálními plány v systému TrainingPeaks, ve kterém budou mít vždy účast na společném tréninku vypsanou. Některé společné tréninky v užší skupině nebudou v tabulce níže zaznamenány (tréninky za autem, individuální silniční / mtb tréninky apod.)