Druhý Český pohár ve Městě Touškov

3. 5. 2019

Muži Elite + U23

Rozhodně nejlepšího výkonu našeho týmu dosáhl v Touškově Matěj Ulík svým vítezstvím v kategori Mužů do 23 let. V celkovém hodnocení mu patřilo 5.místo. Jeho starší kolega Tomáš Paprstka  si dojel pro 8.místo.

 

Starší žáci

Daniel Rubeš i v Touškově dokázal zopakovat skvělý výsledek. Ve velmi těsném odstupu od pódiového umístění dokončil na 5.místě.

Kadetky

Město Touškov a závod kadetek byl ve znamení kontaktních soubojů. Velice úzká trať a velké množství závodnic i ze starších kategorii. Právě kvůli jednomu z kontaktních soubojů vypadly naše dvě závodnice z boje o medailové umístění a dojeli těsně po sobě na 4.místě Natálie Pleskačová a na 5. místě Karolína Bedrníková.

 

Junioři

I nadále forma našich juniprů teprve stoupá. 8.místo Daniela Žvaka a 12. místo Jakuba Kučery nejsou tím, s čím by byli závodníci namlsaní úspěchy z cyklorkosu spokojeni.

Kadeti

Velmi rychlý start mírně zaskočil Daniela Sporysche, který si byl novou pohárovou trať nastudovat již týden dopředu v rámci lokálního klání. I díky dokonalé znalosti trati se dokázal do závodu vrátit a vybojovat velmi pěkné 5.místo.

Kompletní fotogaleire zde

Kompletní výsledky zde

Zpět