Kája Bedrníková oslavila narozeniny a tvrdě trénuje

4. 5. 2020

Kája se k našemu týmu připojila na začátku roku 2019 a hned v úvodní sezóně v nových barvách nenechala nikoho na pochybách, že bude patřit k velmi platným členům týmu. Pro letošní sezónu se propracovala až do ,,áčka,,.

 

 

 

1) Nedávno si oslavila 17. narozeniny. Moc za celý tým gratulujeme, přejeme pevné zdraví a mnoho sportovních úspěchů. O rok starší. To znamenalo podzimní přestup z kategorie kadetek k juniorkám. Jaké to bylo?

Nejdříve jsem se toho bála. Délka závodu se dvakrát tolik prodloužila. Do sezony jsem ale nastupovala s rezervou. Prošla jsem si některými zdravotními problémy, takže celá cyklokrosová sezona byla od začátku s otazníkem. V závodech jsem to brala jako jednu velkou zkušenost. Ani délka závodu mi tolik nevadila. Závody mě hodně bavily. Startovat se světovou špičkou se často nestává.

2) Soustředěním na Mallorce a v Turecku si se přiblížila opravdu velké cyklistice. Baví tě cestování spojené se závody, nebo se vždy těšíš domů?

Cestování mě baví, ještě když je s takovou partou jaká je v našem týmu. Myslím, že jsme si všichni sedli a jak na cestách, tak i na závodech je vždy sranda. Každý se pak ale těší domu na tu svoji pohodu. 

3) Jsi naprosto univerzální závodnice. Dokážeš skvěle zajet XCO, máš perfektní výsledky v cyklokrosu. Já moc dobře vím, že umíš zajet i na silnici, potažmo dráze. Jaká disciplína je však emočně tvé top?

Tak tuhle otázku si pokládám už delší dobu a pořád neznám odpověď :)) Jsem si ale na 100% jistá, že dráha by to nebyla. Silnici mám ráda, ale spíše doplňkově k ostatním disciplínám. A jestli krosy nebo MTB ? To opravdu netuším. Čím víc techniky tím líp :)) 

4) Otázka týkající se téměř všech. Měla si naplánovanou sezónu. Vše se teď výrazně změnilo. Máš v hlavě nějaký krizový plán? Co v této sezóně dokázat?

Nedá se nic dělat. Celou situaci beru jako fakt. Pořád doufám, že se některé, nebo alespoň ty nejdůležitější závody jako je MČR , ME nebo MS uskuteční. Závody mi chybí, ale takhle mám alespoň jedinečnou možnost vypilovat chybičky a do sezony nastoupit hlavně v té mentální pohodě. Nejdůležitější je zůstat pozitivní a moc si z toho nedělat.

Zpět