Přijeď na náborový kemp a staň se členem našeho týmu

15. 8. 2018

Expres CZ Scott Team Kolín nabízí možnost zůčastnit se nadcházejícího přípravného soustředění před cyklokrosovou sezónu. 

Pokud jsi závodník nebo závodnice ročníku narození 2001 - 2003 máš jedinečnou možnost zůčastnit se této týmové akce, kde ukážeš co v tobě je a můžeš se stát členem této elitní formace.

Je to jedinečná možnost jak si zatrénovat pod vedením zkušeného trenéra Jana Slavíčka, nebo po boku jeho svěřence a juniorského mistra světa Tomáše Paprstky. Uvidíš tak, jak se tento trojnásobný vítěz Českého poháru připravuje, což může výrazně posunout i tebe.

Pozvánka na soustředění:

Datum konání: 19.-25.8. 2018

Místo konání: Apartmány Skimu, Horní Malá Úpa

Ubytování: 4-6 lůžkové apartmány

Stravování: plná penze včetně pitného režimu

Zabezpečení: trenér, mechanik, masér

Cíl soustředění: Objemové soustředění před závěrečnou fází MTB sezóny a první částí cyklokrosové sezóny, trénink na silnici a MTB – silová vytrvalost v kopcích, adaptace na běžeckou přípravu. Seznámení s plánem na podzimní sezónu 2018. Pro nominované závěrečná příprava před MS MTB.

Zaměření: vytrvalostní a silově vytrvalostní tréninky na silnici i MTB, běžecká příprava, posilování, hry, turistika

Vybavení: silniční kolo + MTB kolo v bezvadném stavu, boty a oblečení na běh, boty do haly, plavky, tréninkové deníky!!!

Sraz: NE 19.8. v 17.00, konec – SO 25.8. po tréninku (cca 14.00)

Úhrada soustředění: pokud se svými výkony prosadíš do našeho týmu, bude ti soustředění plně uhrazeno!!! Pokud by se ti to nepodařilo, cena soustředění je 5 000 Kč a je v ní zahrnuto vše, co bylo vypsáno výše. 

Poznámka: náborová účast je omezena počtem 5 závodníků. Při větším počtu zájemců, budou vybrání dle výsledků ČP XCO a dalších závodů.

 

Pro více informací, nebo povinné přihlášení neváhejte kontaktovat: Martin Řehák, rehak@cyclingagency.cz, 728775183.

 

Zpět