První Český pohár a s ním první úspěchy

10. 4. 2019

Kadeti + kadetky

Nejvíce se nám dařilo v kategorii kadetů a to jak v pánské, tak i dámské varinatě. Mezi mladými slečnami to nejrycheji jelo 3. Natálii Pleskačové. V top5 pak uzavřela nová posila týmu Karolína Bedrníková. Mezi chlapci pak nejlépe zabojoval opět nováček v našich barvách Daniel Sporysch. Ten si dojel pro svou premiéru na pohárových stupních vítězů. V Kutného Hoře mu patřila 3.příčka. 

  

Starší žáci

Raketový vzestup formy z cyklokrosové sezóny potvrzuje i v tém bikové starší žák Daniel Rubeš. Považte sami. Z čtvrté řady na startovním roštu se na velice úzké trati hned během prvního stoupání dokázal probojovat až na pódiová umístění. Toto abnormální vypjetí sil ho však v závěru lehce přibrzdilo a on tak obsadil skvělé 5.místo. 

 

Junioři

Naše silné juniorské duo se teprve dostává do tempa, a tak se v Kutné Hoře museli smířit se 7.místem pro Daniela Žvaka a 8.místem pro Jakuba Kučeru. Jejich ambice však míří mnohem výše.

 

 

Muži Elite + U23

Závod mužů Elite byl pro diváky velice atraktivní. Pořadí se neustále měnilo a o vysoké tempo se starali také naši závodníci. Pro 5.místo si v silné konkurenci dojel Tomáš Parpstka a v celkově 7. dojel Matěj Ulík. Tomu však ve shodně startující kategori mužů do 23 let patřilo 2.místo.

 

Kompletní fotogalerie ZDE

Kompletní výsledky ZDE

Zpět