Víkend bez poháru, ale rozhodně ne bez závodění

21. 10. 2019

 

I v našlapané sezóně mohou nastat víkendy bez závodů. Tedy co to říkám. Možná bez Českého poháru, ale rozodně ne bez závodů všeobecně. Takže kde jste naše závodníky mohli potkat o uplynulém víkendu?

Asi nejvěštší překvapením pro Vás může být start Matěje Ulíka na MTB etapovém podniku Kos Mtb Island v Řecku. Matěj zde startoval pod hlavičkou Slovenské reprezentace a společně se svými kolegy bojoval o body pro Slovenský olympijský výběr. Součástí tohoto závodu byl krátký prolog, ale i velmý dlouhý a náročný maraton. Matěj snažil pohybovat vždy v předních skupinách, avšak vinou technickcých problémů mu patřilo konečné 26.místo.

  

 Josef Kunášek zase využil možnost nasbírat pro mladého závodníka tak důležité UCI body a to se mu také v Rakouském Ternizu povedlo, když si dojel pro pěkné 5.místo. 

Volný víkend využili také naši nejmaldší reprezentanti. Ti si nyní užívají zasloužené slízávání smetany po dlouhé mtb sezóně. Jejich misí je teď obrážet vyhlášení různých pohárových klání. Tato fotka je například z vyhlášení Hradeckého poháru, kde své ceny přebrali za celoroční snažení Tomáš Pařez, Nicol Jelínková, Stanislav Benda, Richard Severyn a Pavel Benda. Gratulejeme!!!

 

 

 

  

 

Zpět