Vyhlášení ankety Sportovec města Kolína 2021

24. 2. 2022

Magické datum 22. 2. 2022 bylo dnem, kdy se v kolínském divadle při slavnostím večeru předávaly ceny nejlepším sportovcům města Kolína za rok 2021.

Náš tým měl zastoupení hned v první vyhlašované kategorii, kdy si moderátorka večera Barbora Černošková zvala na podium laureáty ceny za mimořádný přínos pro rozvoj kolínskéh sportu. Mezi oceněnými zaznělo jméno trenéra a manažera týmu Jana Slavíčka. "Musím říci, že to pro mě bylo velké překvapení. Podobná ocenění mám spojena s lidmi mnohem staršími a zkušenějšími, než jsme já a také s těmi, kteří toho ve svém životě už opravdu hodně dokázali. Sám se na takové ocenění ještě necítím, ale určitě jem rád, že to co dělám a o co snažím je vidět a je mi velkou ctí být v tak vybrané sportovní společnosti."

Další ocenění již pak byla čistě z řad sporotovců. V mládežnických týmech se umístilo družstvo juniorek MTB ve složení Karolína Bedrníková, Štěpánka Hojková a Natálie Pleskačová, které zvítězily v ČP MTB XCO 2021, což ji vyneslo v anktě bronzovou příčku. Stejné, tedy třetí místo, zaznamenaly v indvuálních kategoriích i Karolína Bedrníková (mládež) a Tereza Tvarůžková (dospělí). Obě děvčata jsou toho času s reprezentací MTB na soustředění v Turecku a tak za ně jejich ocenění převzali trenéři Martin Řehák a Jan Slavíček.

Všem oceněným děkujeme za zeprezentaci klubu a gratulujeme!

Foto: Zdeněk Hejduk, zdroj: Kolínský deník

Zpět